אינדקס אתרים
אינדקס אתרים מבוסס תגיות
דיג'יי באזור ירושלים
קטגוריה: חתונות ואירועים
בעוד שניות יטען האתר | עבור מיד >>
http://www.sunset.co.il
בחירת תקליטן
דיג'י הוא האחראי על הרחבה ולעורר שמחה בין האורחים באמצעות המוזיקה. כמובן שהחתן והכלה חייבים לעזור לו כי לבד הוא לא יצליח, חשוב השיתוף פעולה בין התקליטן לבין המארגנים של האירוע וקהל האורחים.
הנקודות העיקריות שעל פיהם תבחרו דיג'י הם:
1. חשוב שיהיה חיבור אל התקליטן, להרגיש שהוא אוהב את העשייה שלו ומשדר את האהבה למוזיקה.פרט זה חשוב כי מוזיקה נוצרת מאהבה, מי שלא אוהב מוזיקה לא יכול ליצור אחת כזו. תקליטנים טובים אוהבים ליצור מוזיקה והם עושים זאת מדי ערב ויש בהם שמחה שקל לסביבה לזהות אותה.
2. הקשבה למוזיקה של התקליטן באמצעות קליפים באינטרנט או על ידי קליפים שהתקליטן מפנה אתכם אליהם. באמצעות ההקשבה תוכלו להתרשם מאופי המוזיקה ולהבין האם זהו הסגנון שלכם, כמו כן, גם תוכלו לראות בקליפים איך הקהל מגיב למוזיקה שהדיג'י יוצר.
3. סיכום מחיר ייעשה לאחר שני השלבים הקודמים,לאחר שהבנתם שאתם מתחברים אל האדם ואל המוזיקה שהוא יוצר. תחשבו על התקציב שהייתם רוצים להוציא על תקליטן, ותראו האם המחיר שהוא מציע לכם קרוב לתקציב שלכם. בנקודה זו אתם יכולים לשתף אותו בתקציב שחשבתם ותגיעו יחד לפשרה של המחיר.
4. שיתוף פעולה מלא בין התקליטן למנהל האירוע,חשוב שיהיה תיאום מלא. החל מקבלת הפנים עד לרגע החופה, מתי נכנסים לחופה, מתי נכנסים הזוג לריקוד הסלואו, אם הם בכלל
רוקדים ריקוד או ישר נכנסים לרחבה, כל הדברים האלה צריכים להיעשות בתיאום מלא בין התקליטן למנהל האירוע.
5. פגישה הכנה נעשית לאחר שהחלטתם על התקליטן. בפגישה זו מסכמים את כל הפרטים הקשורים לתחום המוזיקה.
א. מסכמים שעה שבה התקליטן יהיה נוכח באולם בערב החתונה, תוודאו שהוא מגיע מספיק זמן לפני על מנת להתארגן.
ב. במידה ואין תאורה באולם, צריך לברר ולסגור עם התקליטן שהוא יהיה אחראי על תאורה, צריך לשים לב למחיר הסופי שיכלול את כל מה שצריך לגבי תאורה והגברה באולם.
ג. להקה לקבלת פנים, מי שמעוניין לקחת להקה שתנגן בקבלת פנים צריך לדאוג שיהיה תיאום בין הלהקה לתקליטן. דאגו שהם ידברו ביניהם על מנת שיסגרו פרטים שיכול להיות שאתם לא חשבתם עליהם.
ד. בחירת שיר חופה, במידה ולקחתם תקליטן וגם להקה לקבלת פנים, תחליטו מי מהשניים ילווה אתכם לשיר החופה. עם קבלת ההחלטה דאגו לעדכן את התקליטן ואת הלהקה כדי שיהיה תיאום ביניהם.
ה. במידה ובחרתם שהתקליטן ישמיע את שיר ליווי החופה, תוכלו להיעזר בו ולבחור יחד עמו את השיר.לתקליטן יש מאגר מסודר של שירים, ולכן הוא יכול להביא לכם רעיונות לשירים יפים שאולי אתם לא חשבתם עליהם.
ו. בחירת שיר לשבירת כוס, הבחירה נעשית על ידכם וגם כאן תוכלו להיעזר בתקליטן על מנת לבחור שיר מתוך מאגר השירים.
ז. החלק המסכם של הפגישה יסתיים בהכנה של התקליטן לאופי המוזיקה שאתם מעוניינים. האם אתם רוצים שילוב של סגנונות מוזיקה? איזה סוג מוזיקה הייתם רוצים שיתנגן יותר? מזרחית,שנות ה80, היפ הופ וכדומה. אם אתם רוצים שילוב של הכל, תאמרו לו שינגן את כל סוגי המוזיקה ולא יהיה סוג מסוים שיתנגן יותר.
6. כל הפרטים שסיכמתם שיהיו כתובים, החל מפרטים טכניים עד למחיר הכולל את מחיר המקדמה וכ"ו. באופן כללי, כדאי שכל הדברים יהיו כתובים בעבודה עם כל ספק, שיהיה הסכם מסודר שסוגר לכם את הפינה של הדאגות ואתם יודעים למה התחייבתם ולמה התחייבו כלפיכם.