אינדקס אתרים
אינדקס אתרים מבוסס תגיות
טיפול טבעי בסוכרת
קטגוריה: בריאות
בעוד שניות יטען האתר | עבור מיד >>
http://sugarless.mobi
שוגרלס – SugarLess טיפול בסוכרת באמצעות צמחי מרפא
סכרת היא אחת המחלות המסוכנות של העולם המודרני והיא פוגעת באחוז נרחב של האוכלוסייה. מסיבוכי הסוכרת הם מחלות כלי דם, מחלות לב, אי ספיקת כליות, עיוורון, שבץ, נמקים בגפיים ועוד…
צמחי מרפא רבים מתרבויות שונות ידועים בתועלתם לחולי סכרת. הרפואה האלטרנטיבית נותנת את התשובה לאורח חיים בריא. יש לזכור כמובן שגם בזמן טיפול על ידי צמחי מרפא יש לפקח באופן צמוד על מצב הסוכרת באמצעות בדיקות של רמת הסוכר בשתן ובדם, כמו כן יש לשלב תזונה נכונה בנוסף לטיפול ע”י תוספים משלימים. רוב הציבור בדעה כי הסוכרת מטופלת ובשליטה על ידי התרופות הנלקחות באופן סדיר, אינו מודע להידרדרות למרות הטיפול הרפואי, בשילוב של תזונה נכונה ותוספים טבעיים ניתן להפחית משמעותית את הנזקים לכלי הדם ובכך למנוע תופעות סיבוכי הסוכרת.
סודו של שוגרלס טמון בשילובם של 9 צמחי מרפא ייחודיים שנבדקו והוכחו מדעית ביכולתם לאזן ולשמור על רמת סוכר תקינה בדם. שילוב זה מקנה יתרון משמעותי על פני מוצרים אחרים.
מרבית חולי הסוכרת נאלצים ליטול תרופות סינטטיות המורידות את רמת הסוכר בדם, אך בו זמנית מורידות את יעילות האינסולין המופרש מהלבלב.
מרכיבי ה שוגרלס מיוצרים בתנאים קפדניים (GMP) אשר עומדים בסטנדרט איכות בין לאומי ומאושרים ע”י משרד הבריאות בארץ ובעלי תעודת כשרות בהשגחת הרבנות עמק יזרעאל.
שוגרלס מסייע להורדת רמת הסוכר בדם תוך 30 יום!
המוצר 100% טבעי ומורכב מצמחים הידועים ביעילותם לתופעה : אוכמניות עלים, מרוביון, שינן, עלי זית, עולש, לימונית, חילבה עלים, ג’מנמה ועשב מתוק (ראה אודות המוצר בהרחבה).
ניתן לשימוש לאורך זמן ללא תופעות לוואי, משפר ראייה מטושטשת ואת השליטה בשלפוחית השתן, ממריץ ומקדם סגנון חיים פעיל, מסייע בירידה במשקל ומפחית את הסיכון למחלות לב, אי ספיקת כליות, עיוורון ונזק עצבי.