אינדקס אתרים
אינדקס אתרים מבוסס תגיות
עורך דין ד"ר דוד סער
קטגוריה: חוק ומשפט
בעוד שניות יטען האתר | עבור מיד >>
http://www.ma-hasikui.co.il/
משרד עורכי דין ד"ר דוד סער
מכיל בתוכו צוות מיומן ובעל ניסיון רב של עורכי דין, רבים מצוות המשרד סיימו לימודיהם בהצטיינות במוסדות ההשכלה הגבוהה מהטובים בארץ. עורכי הדין במשרד עוסקים בייצוג לקוחות בבתי המשפט בכל הערכאות ובכל סוגי ההליכים המשפטיים, לרבות ייצוג בוועדות רפואיות ובוועדות ערר של המוסד לביטוח לאומי, ייצוג מול משרד הביטחון ועוד, כאשר דגש מיוחד מושם על תביעות מול חברות הביטוח והמוסד לביטוח לאומי.

באיזו דרך מומלץ לבחור את עורך הדין הראוי למקרה שלך?

מדינת ישראל בשנים האחרונות הפכה למעצמת עורכי דין בכל התחומים. מספר עורכי הדין ההולך וגדל בארץ מקנה היצע עשיר ומגוון לבחירת עורך דין, מקצועי ומיומן. במציאות שבה אנו חיים, אין כמעט אדם שאינו זקוק לשירותיו של עורך דין בשלב זה או אחר בחייו, ובמקרים רבים נחיצותו של עורך דין במקרים שונים הינה קריטית ומכרעת ויכולה למנוע או למזער נזקים רבים. כמו כן, נשאלת השאלה כיצד נדע לבחור את עורך ה-דין הטוב ביותר עבורנו?

חשוב לציין כי כיום בעידן האינטרנט ניתן לדלות מידע מלוא חופניים על עורכי דין, ולקבל בהתאם את הנתונים המתבקשים על מנת לבחור בעורך הדין הראוי.

להלן מספר המלצות ונקודות שמומלץ לשים עליהן את הדגש בדרכך לבחירת עורך דין שעתיד לייצגך

• מוניטין ושם- מומלץ לבדוק כיצד מוערך עורך הדין בקרב קהיליית עורכי ה-דין והאם הוא מוכר. הניסיון מלמד כי עורך דין וותיק יותר ובעל מוניטין, קרוב לוודאי שהוא מקצועי ומנוסה יותר מ-עורך דין צעיר, וככזה יוכל להתגבר טוב יותר על מכשולים משפטיים שבדרך.

• פגישת ייעוץ- לאחר שבחרתם עורך דין, השלב הבא הוא קביעת פגישת ייעוץ עמו. הרושם הראשוני שמותיר עורך הדין בפגישה הנו חשוב ביותר, שכן על סמך זה תוכרע החלטתכם באם לשכור את שירותיו אם לאו. בטרם הפגישה, מומלץ מאוד לרכז את כל השאלות שהנכם מעוניינים לשאול אותו וכן להביא מסמכים רלוונטיים במידה וקיימים. בפגישת הייעוץ מומלץ לקבל חוות דעת ראשונית, לבחון את הסבריו של עורך הדין ולהתרשם ממנו. חשוב לוודא את כל הפרטים, לרבות שכר הטרחה, כיצד יתנהל הטיפול בתיק ועוד כיו"ב.

• שכר הטרחה- בטרם חתימה על הסכם שכר טרחה, מומלץ מאוד לקרוא את ההסכם, לשאול שאלות במידה וקיימות אי-הבנות לגביו, ולבקש לקבל העתק מההסכם. יש לשים לב כי קיימות מספר שיטות לגביית שכר הטרחה כגון: חיוב לפי חישוב שעות עבודה, חיוב באחוזים מהסכום שיתקבל, חיוב עבור פתיחת תיק + אחוזים ועוד כיו"ב. חשוב לדעת, למשל כי בתביעות תאונות דרכים, קיים תעריף מחייב מקסימאלי בחוק לתשלום שכר הטרחה: עד 8% מסכום הפיצוי במידה והתיק נסגר בפשרה לפני הגשת תביעה לבית משפט ; עד 11% מסכום הפיצוי במידה והתיק נסגר בפשרה לאחר הגשת תביעה לבית משפט ; עד 13% במידה והוגשה תביעה וניתן פסק דין. ניתן לסכם גם על שכ"ט קבוע מראש ללא קשר לתוצאה.