אינדקס אתרים
אינדקס אתרים מבוסס תגיות
איגוד הרופאים המרדימים
קטגוריה: בריאות
בעוד שניות יטען האתר | עבור מיד >>
http://www.isranest.org.il
איגוד הרופאים המרדימים מספק מידע מקיף, אובייקטיבי ומהימן אודות ההרדמה, סוגי ההרדמה השונים (הרדמה כללית, הרדמה מלאה, הרדמה אזורית, הרדמה מקומית, סוגי אלחוש שונים), כיצד להתכונן לקראת הרדמה, הסיכונים הטמונים בהרדמה, חשיבות מקצועיותו של הרופא המרדים ועוד. באתר איגוד הרופאים המרדימים תוכלו לעיין ולבחור את הרופא המרדים המתאים לכם ולסוג הטיפול אותו אתם או מכריכם עומדים לעבור.
לעיתים, הליך ההרדמה מורכב יותר מהניתוח עצמו (ילדים, מבוגרים, חולים). למטופל עבר רפואי המחייב תשומת לב מרבית של הרופא המרדים – תפקידו לנטר, לבדוק ולהקפיד על כך שהמטופל לא יסבול מכאבים ומאידך לפקח על ההתאמה שבין כמות התרופות, מינונן והרכבן כך שיתאימו לעברו הרפואי של המטופל, לגילו, לסוג הטיפול, לרגישויותיו, לתופעות לוואי שעלולות להופיע וכד'.
בזכות ההרדמה ניתן כיום לנתח ולרפא חולים רבים – הליך ההרדמה מונע את הכאבים הכרוכים בטיפול (ניתוח או טיפול חודרני אחר) ומונע תזוזות מיותרות של המטופל בשעת הטיפול. כך, הרופאים המטפלים עסוקים אך ורק בטיפול בו בעת שהרופא המרדים משגיח על המטופל פן יכאב לו. באתר איגוד הרופאים המרדימים, תמצאו כאמור מידע נוסף ומפורט אודות הליך ההרדמה ובחירת הרופא המרדים.